Perfektní dárek

Poukaz na masáž je skvělým dárkem pro ty, kdo o sebe rádi pečují.
Díky možnosti uplatnění v obou našich provozovnách a dlouhé době platnosti se jistě setkáte s úspěchem. Široká nabídka masážních technik a šikovní, zkušení maséři se pak postarají o naprostou spokojenost obdarovaného.


Varianty dárkových poukazů

Od ledna 2024 jsme rozdělili masáže do více kategorií a proto Vám doporučujeme poukazy na konkrétní masáže, nebo sumu.

Kredit na naše služby

Chcete zkombinovat více druhů masáží, nebo věnovat částku, která neodpovídá žádné z námi nabízených variant? Věnujte kredit na naše služby. Vyrobíme Vám poukaz na jakoukoli částku.

Klasické masáže

Nejčastěji využívaným typem masáže je klasická masáž. Ať už ve variantě sportovní, nebo relaxační. Poukazem na klasickou masáž se vždy trefíte do černého. Na tento druh masáží Vám též rádi vystavíme permanentku.

Pečující procedury

Havajská masáž, Lávové kameny, nebo Lymfatická masáž.
To jsou luxusní pečující procedury a rituály v naší nabídce a Vy jistě potěšíte každou (každého), komu na takovou masáž dáte poukaz.

Dvouhodinové rituály

Darujte unikátní relaxační zážitek v podobě dvouhodinového Ajurvédského rituálu, nebo stejně dlouhého kraniosakrálního ošetření. Oba zážitky jsou zcela rozdílné, ale oba představují vrchol relaxačních procedur v naší nabídce. 
Ceny  dárkových poukazů se řídí platným ceníkem.
V nabídce naleznete další typy a délky masáží. Pokud chce klient využít jinou masáž, než je na poukazu uvedena, bude mu to umožněno při uhrazení případného  cenového rozdílu.
Ceník
Můžete vybrat některý z námi již připravených poukazů, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem a věnováním. Například takovým:
Dárkové poukazy na masáže objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy zasíláme formou PDF společně s platebními údaji. Po dohodě lze poukazy vyzvednout na provozovně a hradit benefitními body, benefitními kartymi, nebo z FKSP.
Dárkové poukazy od 1.1.2024 vystavujeme s platností 6 měsíců. Po dohodě lze prodloužit až na 12 měsíců. Poukazy nevyužité do 12 měsíců od data vystavení propadají.
Poukazy nejsou vázané na jméno (pokud si to nevyžádáte) a tudíž jsou přenosné. Nemůžete-li poukaz, který jste dostali, využít v době platnosti, nenechte ho propadnout a věnujte ho někomu jinému. Děkujeme.

Masáže Karlín provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.
OBJEDNÁVKAMasáže Vinohrady