Perfektní dárek

Věnujte svým blízkým poukaz na masáž v našem studiu. 
Poukaz na masáž dle vlastního výběru je skvělým dárkem pro ty, kdo o sebe rádi pečují. Vám navíc odpadá starost s výběrem masáže, nebo místa, kde se masáž uskuteční. Naše poukazy lze využít ve všech třech našich provozovnách v Karlíně, na Vinohradech i u Anděla.


Další varianty poukazů

Máme pro Vás připraveny i další varianty dárkových poukazů

Těhotenské masáže

Každou budoucí maminku poukaz na masáž jistě potěší. Během těhotenství jsou na tělo kladeny veliké nároky a úleva od napětí svalů nebo otoků nohou jsou vždy vítané.

Ajurvédské masáže

Darujte poukaz na dvě hodiny hýčkání své kamarádce. Až Vám bude vyprávět jaké to bylo, budete si muset jeden taky koupit.

Hloubkové masáže

Nejen sportovci ocení masáž která jde pěkně do hloubky problému. Pro všechny, které trápí velké napětí svalů ať už ze sedavého zaměstnání, nebo ze sportu, tu máme hloubkové masáže.

Kredit na naše služby

Chcete zkombinovat více druhů masáží, nebo věnovat částku, která neodpovídá žádné z námi nabízených variant? Věnujte kredit na naše služby. Vyrobíme Vám poukaz na jakoukoli částku.
Ceny poukazů se řídí platným ceníkem. Na poukaz na "masáž dle vlastního výběru" nelze čerpat hloubkové masáže, případně je účtován doplatek 200,- Kč za každých 30 minut hloubkové masáže.
Ceník
Můžete vybrat některý z námi již připravených poukazů, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem a věnováním.
Dárkové poukazy na masáže objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy lze po dohodě vyzvednout na provozovně, nebo Vám je zašleme formou PDF.

Masáže Karlín provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.